Jaworznianie urodzeni w 2021 roku otrzymają powitalny prezent od Prezydenta Miasta. Ze względu na panującą sytuację epidemiczną i wprowadzone ograniczenia sanitarne w działalności Oddziału Położniczego w jaworznickim Szpitalu, wyprawki będą wysyłane pocztą do wszystkich dzieci, które urodziły się w 2021 roku oraz zostały zameldowane w Jaworznie. Rodzice bądź opiekunowie prawni mogą składać zgłoszenia poprzez formularz dostępny na www.um.jaworzno.pl. To nowa formuła – obowiązująca dla rodziców dzieci urodzonych od 1 maja 2021r. – przyjęta w celu zapewnienia bezpieczeństwa, tak ważnego w czasach epidemii. 

Formularz zgłoszeniowy

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić i odesłać na adres mailowy: . Formularz, w wersji wydrukowanej, będzie również dostępny w Wydziale Spraw Obywatelskich – przy fizycznym meldunku dziecka oraz w Urzędzie Stanu Cywilnego, a także w Punkcie Informacyjnym w głównym budynku Urzędu Miejskiego w Jaworznie. Uzupełniony na miejscu druk należy pozostawić u pracownika zajmującego się sprawą, następnie dokument trafi do weryfikacji i realizacji wysyłki wyprawki. Wszystko odbywa się w bezpiecznych warunkach. Dokument zawiera zgody na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z RODO), które to zgody są niezbędne do przygotowania i wysłania wyprawki. 

Rodzina odbiera wyprawkę z rąk zastępcy Prezydenta Miasta
Rodzice urodzonego i zamieszkałego w Jaworznie Piotrusia odebrali miejską wyprawkę dla noworodków.

Jaworzno Wspiera Rodziny

Miejska wyprawka to jeden z elementów prowadzonego przez jaworznicką gminę programu “Jaworzno Wspiera Rodziny”. Od kilku lat wyprawki w Jaworznie otrzymywały dzieci urodzone w jaworznickim Szpitalu, od czerwca 2015 roku jaworznickie maluszki otrzymywały okolicznościowe body. Kolejnym krokiem było poszerzenie miejskiej wyprawki o dodatkowe przydatne i oryginalne akcesoria.

Do pobrania

Comments are closed.