Miejski serwis informacyjny redaguje zespół w składzie:

Katarzyna Florek
Wydział Promocji, Kultury i Sportu
tel. 32 618 15 84

Katarzyna Sikora
Referat Prasowy
tel. 32 618 15 83

Leszek Gancarczyk
Referat Promocji
tel. 32 618 16 91

Adres redakcji:

Urząd Miejski w Jaworznie (budynek A)
Wydział Promocji, Kultury i Sportu
ul. Grunwaldzka 33
43-600 Jaworzno
pokoje nr: 206, 207 i 209
e-mail: 

***

Zasady korzystania z materiałów www.jaworzno.pl

Wszystkie artykuły, zdjęcia, filmy i inne materiały publikowane na portalu www.jaworzno.pl podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo autorskie. Informacje, artykuły, prezentacje, teksty oraz ich fragmenty zamieszczone na stronie www.jaworzno.pl mogą być publikowane w innych mediach tylko w przypadku otrzymania ich w formie informacji prasowej od redakcji portalu www.jaworzno.pl. Przedruk lub inne użycie całości, bądź części, innych – nie przesłanych – a publikowanych u nas materiałów wymaga wcześniejszej zgody właścicieli praw autorskich. Aby ją uzyskać – należy skontaktować się z redakcją portalu, telefonicznie lub pod adresem .

Przesłanych przez nas materiałów nie można w żaden sposób zmieniać, redagować, skracać, tłumaczyć, przekazywać do wykorzystania innym podmiotom, opatrywać własnym komentarzem, zdjęciem lub ilustracją oraz wytwarzać na ich podstawie innych dzieł zależnych, bez uzyskania wcześniejszej, wyraźnej zgody.

W razie wykorzystania naszych materiałów, publikujący musi w sposób wyraźny wskazać jego źródło, poprzez podpisanie danego materiału formułką: “Materiał pochodzi ze strony www.jaworzno.pl“. Wielkość czcionki podpisu musi być co najmniej taka, jak publikowanego tekstu. Dodatkowo dla wszystkich przedruków internetowych wymagane jest dołączenie aktywnego adresu internetowego, przekierowującego bezpośrednio do strony www.jaworzno.pl.

Przypominamy jednocześnie, że umożliwienie korzystania z materiałów tekstowych, graficznych, zdjęć oraz innych elementów zawartych na stronie www.jaworzno.pl, nawet tych przesłanych w formie informacji prasowych, nie oznacza przekazania do nich jakichkolwiek praw użytkownikom i odbiorcom tych materiałów, a ich dalsze wykorzystanie jest możliwe tylko na podstawie ww. zasad.

Wszelkie dodatkowe informacje na temat zasad korzystania z materiałów publikowanych na portalu www.jaworzno.pl oraz zasad współpracy można uzyskać pod adresem e-mail: .

Comments are closed.