Przejdź do treści Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaworznie Strona Główna

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaworznie

Strona Główna Jaworzno.pl
Wspieraj Seniora
Wersja dla niedowidzących

Aktualności

Najnowsze informacje, wydarzenia, komunikaty

Wolontariusze Roku w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej

5 grudnia wolontariusze wspierający Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaworznie zostali wyróżnieni na Gali Wolontariusza Roku Miasta Jaworzna.

Już po raz trzeci w Międzynarodowym Dniu Wolontariusza zostały w Jaworznie przyznane tytuły Wolontariusza Roku. Organizacje i instytucje korzystające ze wsparcia wolontariackiego po raz kolejny mogły zgłosić trzech kandydatów do nagrody w trzech obszarach - Profilaktyka, zdrowie, wsparcie społeczne w tym działania na rzecz rodzin, osób starszych i niepełnosprawnych; Edukacja, kultura i sport w tym działania na rzecz dzieci i młodzieży; Ekologia i turystyka w tym działania dotyczące ochrony przyrody, opieki nad zwierzętami, zapobieganiu bezdomności zwierząt w kategorii dorosłych.

Z radością przyjęliśmy fakt, że to właśnie wolontariusze MOPS zostali nagrodzeni, w obszarze swojego działania. W kategorii młodzieżowej tytuł Wolontariusza Roku Miasta Jaworzna otrzymała Alicja Pietras, a w kategorii dorosłych Kacper Wójtowicz. Wyróżnienie w tym obszarze otrzymał trzeci wolontariusz zgłoszony przez MOPS – Marek Piwowarczyk.

Serdecznie gratulujemy naszym wolontariuszom. Wszystkim wspierającym nas pragniemy złożyć wyrazy uznania za poświęcanie swojego czasu i energii oraz życzymy sukcesów, wytrwałości i realizacji planów!

Wolontariusze Roku w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej

Projekt i realizacja: DevSpace.pl