Przejdź do treści Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaworznie Strona Główna

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaworznie

Strona Główna Jaworzno.pl
Pomogę, bo mogę!
Wersja dla niedowidzących

Aktualności

Najnowsze informacje, wydarzenia, komunikaty

Drogi Seniorze!

Jeżeli masz ponad 70 lat i ze względu na obecną sytuację spowodowaną występowaniem koronawirusa na terenie kraju zdecydowałeś się pozostać w domu, nie możesz liczyć na wsparcie rodziny lub sąsiadów, a potrzebujesz pomocy w zrobieniu zakupów podstawowych artykułów żywnościowych oraz higienicznych, potrzebujesz wsparcia w wyprowadzaniu psa lub pomocy w zakresie dostarczenia ciepłego posiłku skontaktuj się w tym celu z ogólnopolską infolinią nr tel.: 22 505 11 11, która przekieruje Twoje zgłoszenie do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jaworznie. Możesz również skontaktować się bezpośrednio z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Jaworznie nr tel.: 32 618 18 40, od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy Ośrodka.

Koszt zakupów i ciepłego posiłku pokrywa Senior. Dostarczenie zakupów i posiłku jest bezpłatne i dokonywane przez pracownika MOPS w Jaworznie.


W szczególnych przypadkach pomoc może być udzielona osobom poniżej 70-go roku życia. Szczególne sytuacje oznaczają brak możliwości zapewnienia niezbędnych potrzeb z uwagi na niepełnosprawność, zły stan zdrowia oraz sytuację rodzinną osoby.

Z programu nie mogą korzystać osoby, które już otrzymują wsparcie w ramach usług opiekuńczych czy specjalistycznych usług opiekuńczych. Udzielenie pomocy w ramach programu nie zależy od kryterium dochodowego.

Projekt i realizacja: DevSpace.pl