Przejdź do treści Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaworznie Strona Główna

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaworznie

Strona Główna Jaworzno.pl
Pomogę, bo mogę!
Wersja dla niedowidzących

Aktualności

Najnowsze informacje, wydarzenia, komunikaty

Dział świadczeń rodzinnych informuje, że wnioski o ustalenie prawa do zasiłku rodzinnego oraz dodatków do zasiłku rodzinnego na okres zasiłkowy 2016/2017, rozpoczynający się 1 listopada 2016r. można składać już od 1 września 2016 r.

Informujemy również, że w przypadku, gdy osoba ubiegająca się o zasiłek rodzinny wraz z dodatkami do zasiłku rodzinnego na nowy okres zasiłkowy złoży wniosek wraz z dokumentami do dnia 30 września 2016r., ustalenie prawa i wypłata świadczeń przysługujących za miesiąc listopad 2016r. nastąpi do dnia 30 listopada br.
Natomiast w przypadku, gdy osoba ubiegająca się o zasiłek rodzinny wraz z dodatkami do zasiłku rodzinnego na nowy okres zasiłkowy złoży wniosek wraz z dokumentami w okresie od 1 października 2016r. do 30 listopada 2016r., ustalenie prawa i wypłata świadczeń przysługujących za miesiąc listopad nastąpi do dnia 31 grudnia 2016r.

Począwszy od miesiąca grudnia 2016r. w przypadku złożenia wniosku o zasiłki rodzinne po 10 dniu danego miesiąca, świadczenia za dany miesiąc wypłaca się najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym złożono wniosek.

Projekt i realizacja: DevSpace.pl