Przejdź do treści Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaworznie Strona Główna

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaworznie

Strona Główna Jaworzno.pl
Wspieraj Seniora
Wersja dla niedowidzących

Aktualności

Najnowsze informacje, wydarzenia, komunikaty

KOMUNIKAT

Dział Świadczeń Wychowawczych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jaworznie informuje, że wnioski o wypłatę 300 plus z tytułu rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 można składać:

  1. przez internet – od 1 lipca 2020 roku
  2. w sposób tradycyjny – od 1 sierpnia 2020 roku

Wnioski należy składać do dnia 30 listopada 2020 r.
Z uwagi na ogłoszony stan epidemii zwracamy się o rozważenie możliwości złożenia wniosków głównie w formie elektronicznej poprzez stronę empatia.mrpips.gov.pl lub przez Platformę Usług Elektronicznych ZUS (korzystając z profilu zaufanego e – puap) albo za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Wnioski w formie papierowej można wysyłać pocztą tradycyjną lub dostarczyć do siedziby MOPS w Jaworznie przy ul. Północnej 9b, wrzucając dokumenty do przygotowanej skrzynki z napisem MOPS.
W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego z pracownikami Działu.
W sytuacjach szczególnie skomplikowanych i niecierpiących zwłoki możliwy jest kontakt bezpośredni – po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu. Osoby zgłaszające się bezpośrednio uprasza się o zachowanie obowiązujących wymogów sanitarnych (zasłonięte usta i nos, własny długopis).

WAŻNE!
Osoby ubiegające się o świadczenie 300 plus informację o przyznaniu wnioskowanego świadczenia otrzymają na podany we wniosku adres e-mail.

Projekt i realizacja: DevSpace.pl