Przejdź do treści Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaworznie Strona Główna

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaworznie

Strona Główna Jaworzno.pl
Wspieraj Seniora
Wersja dla niedowidzących

Aktualności

Najnowsze informacje, wydarzenia, komunikaty

KOMUNIKAT w sprawie Karty Dużej Rodziny

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa powodującego chorobę COVID-19 w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców Dział Świadczeń Wychowawczych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jaworznie wstrzymał bezpośrednią obsługę interesantów. W związku z powyższym uprasza się osoby zainteresowane przyznaniem Karty Dużej Rodziny o składanie wniosków pocztą tradycyjną lub w siedzibie MOPS-u przy ul. Północnej 9b, wrzucając dokumenty do przygotowanej skrzynki z napisem MOPS.

Jednocześnie zachęcamy Państwa do elektronicznego składania wniosków o przyznanie Karty Dużej Rodziny przy pomocy aplikacji eWnioski na portalu Empatia (https://wnioski.mpips.gov.pl), o ile Wnioskodawca posiada bezpieczny podpis elektroniczny weryfikowany kwalifikowanym certyfikatem lub podpis elektroniczny złożony z wykorzystaniem Profilu Zaufanego ePUAP, w obu formach: plastikowej i elektronicznej lub tylko elektronicznej.

 Złożenie wniosku o wydanie Karty w obydwu formach, tj. plastikowej i elektronicznej pozwoli na korzystanie z formy elektronicznej Karty do czasu odbioru Karty plastikowej.

Termin odbioru Kart Dużej Rodziny będzie ustalany telefonicznie (indywidualnie dla każdej rodziny), przy czym uprasza się interesantów o zachowanie obowiązujących wymogów sanitarnych (środki ochrony).


Adres mailowy:
Numer telefonu do pracownika Działu Świadczeń Wychowawczych zajmującego się obsługą KDR: 32 762 91 94.

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Jaworznie Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Jaworzno: Źródło energii. Oficjalny serwis internetowy Jaworzna.

Projekt i realizacja: DevSpace.pl