Przejdź do treści Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaworznie Strona Główna

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaworznie

Strona Główna Jaworzno.pl
Pomogę, bo mogę!
Wersja dla niedowidzących

Aktualności

Najnowsze informacje, wydarzenia, komunikaty

06.12.2016

Gala Wolontariatu

Niezwykle miło nam poinformować, że Wolontariuszka Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jaworznie Katarzyna Zygmunt otrzymała nagrodę Wolontariusza Roku 2016 Miasta Jaworzna.

Katarzyna Zygmunt jest wolontariuszką MOPS od samego początku akcji „Pomaganie to wyzwanie”, w ramach której udziela korepetycji dzieciom i młodzieży przebywającym w rodzinnej pieczy zastępczej. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona tworzy dobry klimat wokół współpracy, a w swojej działalności wolontariackiej stawia na systematyczność pomagania i tworzenie trwałych relacji.

Uroczystość odbyła się 5 grudnia 2016 roku w Teatrze Sztuk, a nagrody i wyróżnienia wręczyli Zastępca Prezydenta Miasta Monika Bryl oraz Poseł na Sejm Dariusz Starzycki. Podziękowania za swoją społeczną działalność i zaangażowanie otrzymały także Angelika Trojan i Agnieszka Kisała, które równie aktywnie udzielają się w działalności związanej ze wspieraniem rodzin zastępczych.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza dziękujemy wszystkim wolontariuszom za pomoc i zaangażowanie i życzymy pozytywnej energii, uśmiechu oraz sukcesów osobistych i zawodowych.gala wolontariatu

Projekt i realizacja: DevSpace.pl