Przejdź do treści Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaworznie Strona Główna

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaworznie

Strona Główna Jaworzno.pl
Pomogę, bo mogę!
Wersja dla niedowidzących

Aktualności

Najnowsze informacje, wydarzenia, komunikaty

INFORMACJA DLA RODZIN WIELODZIETNYCH

Dnia 17.09.2019 r. weszła w życie uchwała Rady Miejskiej w Jaworznie Nr X/131/2019 w sprawie przyjęcia programu pod nazwą Jaworznicka Rodzina Wielodzietna. Uchwała zmienia dotychczasowe zasady korzystania z ulg i zwolnień przysługujących członkom rodzin wielodzietnych z terenu miasta Jaworzna.

Dotychczasowym środkiem identyfikującym osobę uprawnioną do korzystania z Programu była karta Jaworznickiej Rodziny Wielodzietnej, wydawana i personalizowana przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. zo.o. w Jaworznie. Obecnie, od dnia 17.09.2019 r. środkiem identyfikującym uprawnionego członka rodziny wielodzietnej do korzystania z Programu jest Karta Dużej Rodziny (ogólnopolska). Członków rodziny wielodzietnej z terenu miasta Jaworzna identyfikuje się po 7 pierwszych cyfrach numeru Karty Dużej Rodziny stanowiących identyfikator danej gminy, którym dla Miasta Jaworzna są następujące cyfry: 2468011.

Treść nowej uchwały dostępny jest w zakładce Pobierz Dokumenty, Jaworznicka Rodzina Wielodzietna, pkt 1. W punkcie 2 natomiast znajduje się aktualny wykaz podmiotów (uczestników Programu) oraz oferowane przez nich uprawnienia dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, zamieszkujących na terenie naszego Miasta.

Projekt i realizacja: DevSpace.pl