Przejdź do treści Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaworznie Strona Główna

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaworznie

Strona Główna Jaworzno.pl
Wersja dla niedowidzących

Aktualności

Najnowsze informacje, wydarzenia, komunikaty

21.08.2014

I Przegląd Poezji Osób Niepełnosprawnych "TRZECIA PRZESTRZEŃ"

Rada Programowa Śląskiego Centrum Sztuki Osób Niepełnosprawnych zaprasza wszystkie osoby niepełnosprawne do uczestnictwa w spotkaniu z poezją w ramach I Przeglądu Poezji Osób Niepełnosprawnych „TRZECIA PRZESTRZEŃ”.

Przegląd adresowany jest do osób niepełnosprawnych, a jego celem jest ukazanie ich jako pełnoprawnych artystów, którzy mimo swoich dysfunkcji, są pełnowartościowymi uczestnikami świata kultury i sztuki. Spotkanie się osób sprawnych ze środowiskiem osób niepełnosprawnych, konfrontacja istnienia na pozór dwóch różnych światów oraz kształtowanie się pomiędzy nimi relacji – to tytułowa TRZECIA PRZESTRZEŃ – alternatywna możliwość jaką stwarza sztuka w odniesieniu do otaczającego nas świata.
Utwory poetyckie własnego autorstwa, podpisane imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem, chętni mogą nadsyłać do 10 września br. drogą korespondencyjną lub mailowa na poniższy adres:

Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym SKARBEK w Mysłowicach, ul. Wielka Skotnica 39, 41-400 Mysłowice,
e-mail: skarbekmyslowice@op.pl

Uroczysty finał połączony z recytacją zgłoszonych utworów poetyckich odbędzie się w dniu 16 października br. w Mysłowickim Ośrodku Kultury.
Szczegółowe informacje: p. Sabina Pawlik tel. 502-020-515, e-mail: sabinabroll@yahoo.com

Projekt i realizacja: DevSpace.pl