Przejdź do treści Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaworznie Strona Główna

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaworznie

Strona Główna Jaworzno.pl
Wersja dla niedowidzących

Aktualności

Najnowsze informacje, wydarzenia, komunikaty

02.11.2015

POMAGANIE JEST DOBREM

Potrzebni od zaraz
Młodzi, zdolni, z entuzjazmem i otwartym sercem.
Potrzebni od zaraz do pracy z dziećmi i młodzieżą.
Wysokie wynagrodzenie :)

więcej ...

12.10.2015

Podwyżka kryterium i świadczeń rodzinnych

Przypominamy ponownie, iż od 1 listopada br. obowiązywać będzie podwyższone o 100 zł kryterium dochodowe – 674 zł na osobę w rodzinie i 764 zł na osobę w rodzinie wychowującej niepełnosprawne dziecko.

więcej ...

29.09.2015

„TOLERANCJA NA WARSZTAT”

Dzięki współpracy z Fundacją Wspierania Działań Artystycznych „Wolna Sztuka” i Fundacją „Babel Images” dzieci i młodzież z jaworznickich rodzin zastępczych zostały zaproszone do wzięcia udziału w kampanii na rzecz tolerancji oraz zwalczania mowy nienawiści w internecie pt. ”Tolerancja na warsztat”.

więcej ...

29.09.2015

Warsztaty edukacyjne – zasady prawidłowego żywienia

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaworznie informuje, że w najbliższy czwartek tj. 1 października br. od godz. 10.00 do 14.00
w sali nr 19 budynku przy ul. Jagiellońskiej 9 odbędą się warsztaty edukacyjne w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa. Będą to pierwsze z cyklu spotkań zaplanowanych przez Śląski Bank Żywności, który jest koordynatorem unijnej pomocy żywnościowej w naszym regionie.

więcej ...

10.09.2015

Konkurs na organizacje partnerską

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, że na stronie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej znajduje się ogłoszenie o naborze konkursowym na organizacje partnerskie o zasięgu ogólnopolskim lub ponadregionalnym do realizacji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 w ramach Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym (FEAD).

więcej ...

Wszystkie Aktualności

Projekt i realizacja: DevSpace.pl